2018 Burç Yorumları

2018 Tüm Burçların Genel Yorumları ve Özellikleri

2017 Yılının son demlerini yaşadığımız şu günlerde, en çok merak edilen konuların başında 2018 Yılında ülkemizi ve bizleri nasıl günler bekliyor? Yeni aşklar, sağlık, maddi sorunlar yada maddi kazanımlar bunlar herkesin ilgi duyduğu ve merak ettiği konuların başında geliyor. Öncelikle sizlere ülkemiz hakkında birkaç küçük bilgi verip, ondan sonra tek tek burç yorumlarınızı yapmak istiyoruz.

Türkiye Akrep burcu yörüngesinde olan bir ülke olarak, her zaman yıldızı çok parlak ve zorluklarla mücadele gücü olan, enerjisi çok yüksek bir ülke olmuştur. 2.5 Yılı aşkındır gerek iç siyasette, gerekse dış siyasette yaşanan çalkantıların son bulacağı, ağırlığını ve gücünü tüm dünyaya hissettireceği yeni bir yıla adım atıyoruz. 2.5 Yıldır süre gelen ve ülkemizi çok yoran sıkıntıları bu yıl geride bırakıyoruz. Ekonomik açıdan büyük bir büyüme ve Dünya siyasettin de önemli bir noktaya gelme huzurunu ülkece yaşayacağız. Akrep'in bazı olumsuz etkileri mutlaka olacaktır. Çünkü Akrep burcu doğası gereği sıkıntısız bir hayat süremez. Fakat geçen 2.5 yıla mukayese ile çok hafif ve şiddeti az olacak sorunlar ülkemizi beklemekte. 2018 Yılı birikmiş sorunların sınavlarının ödeneceği yıldır. Bu yıl ya başarılı bir sınav verip, geleceğe güzel adımlarla ilerleriz, ya da ikmale kalan derslerimizle birlikte 2019 yılını bekleriz. Fırsatların ve başarılı sınavların çok olacağı 2018 yılını en iyi şekilde değerlendirmek sadece sizin elinizde. Burcunuzun size söyleyecekleri ve sizin iradenizin kesişmesiyle, bu yıl bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. Şimdide sizlere bu yıl hangi burcu neler bekliyor konusunda bilgilendirmek istiyoruz…

Koç 2018 Burç Yorumu

Senelerin bezginliğini üzerinden atmak için hazırlanan Koç Burcu insanı, 2018 yılında atak yapmaya hazırlanmakta. İçinizde ki ateşi sakın ama sakın söndürmeyin. Bırakın açığa çıksın. O ateş sizi geçmişin yaralarından ve ayak bağlarından kurtaracaktır. Çevreniz de mutlaka başarınıza engel olmak isteyen, içinizde ki enerjiden korku duyan insanlar olacaktır. Bu insanların size mani olmasını istemiyorsanız, duygularınıza gem vurmayın. Hayatı istediğiniz ve içinizden geldiği gibi yaşayan ve konuşmanız gereken yerlerde sessizliğe bürünmeyin.

2018 Yılı Koç Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler sizleri bekliyor. Geçmişinizde olduğu halde bir türlü düzgün bir ilişki yaşamayı başaramadığınız kişiler varsa hayatınızdan çıkartın. Çünkü bu ayak bağları her alanda yenilenmenize mani olacaktır. Yeni bir aşka yelken açıp, belki de hayatınızın aşkını bulabileceksiniz. Senenin ikinci yarısında ilişkiniz halen devam ediyorsa, ciddi adımlar atmanızda muhtemel sonuçlardan bir tanesi olacaktır. Mars gezegeni olan Koç'lar ateş burcundadır. Burçlarının özelliği olan ateşi yaktıkları sürece 2018 yılında çok güzel bir aşk hayatı onları bekliyor olacak…

2018 Yılı Koç Burcu İş Hayatı

İniş çıkışlarla geçen son birkaç yıl, koçlar için ekonomik açıdan büyük çöküşler yaşamalarına neden olmuştur. Fakat bu yılın ikinci yarısında çok güzel iş imkanları onları beklemekte. Sektör değiştirmekten çekinmeyin. Atılım yapmak için bundan daha iyi bir zaman bulamazsınız. İş ortamınızda zaten beğenilen insanlarsınız, birilerinin size sunulacak fırsatların önüne geçmesini istemiyorsanız, ofis içi dedikodulardan uzak durun. Sadece işinize yoğunlaşın ve kesinlikle kimseyi iş yerinizden sırdaş olarak hayatınıza almayın.

2018 Yılı Koç Burcu Aile Hayatı

Yaşayacağınız düzenli ilişkiler aile hayatınızın da güzelleşmesine olanak sağlayacaktır. Aile büyüklerinizin önerilerini asla kulak arkası etmeyin. Marsın güzel etkilerinden faydalanarak aile içinde pozitif bir tutum sergilerseniz, her konuda yanınızda ve destekçiniz olan bir aile ortamı yakalayabilirsiniz.

2018 Yılı Koç Burcu Sağlık

Bu yıl için önemli bir sağlık sorunu Koçlar için gözükmemekle birlikte kış aylarında soğuk algınlıklarına lütfen dikkat edin. Çok sağlıklı beslenmeyi tercih etmeyen koçlar, kış aylarında ufak tefek gribal enfeksiyonlar yaşayabilirler…

Boğa 2018 Burç Yorumu

Ah Boğalar, hiçbir zaman şu inatlarından vazgeçmek bilmiyorlar. İnadınız yüzünden birçok şeyi kaybetseniz de inatçılığınızı elinizden bırakamıyorsunuz. Bak Boğa insanı! Sana bir tavsiyem olacak… Yepyeni bir yıla giriyoruz. 1 Ocak itibariyle yeni seneye adım atarken, o inat damarını 2017 de bırak. Aksi taktirde, herkes için çok güzel geçecek olan 2018 yılı sizin için zehir olabilir. İnadınız yüzünden senelerdir, aşkta, işte her şeyde kaybettiniz. Bu yeni yılda inadınızı geçmişe gömmeyi başarırsanız, yeni yılda çok güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir.

2018 Yılı Boğa Burcu Aşk Hayatı

İkili ilişkilerde egoları bir kenara koyma zamanı geldi. Egosuz bir yaşam size çok güzel aşklar getirecektir. Belki de geçmişten beri süre gelen bir ilişkinizin çok daha güzel noktalara çıkmasına olanak sağlayacaktır. Boğanın en büyük yanlışı ilişkide anlayıp, dinlemeden bir anda parlaması ve karşısında ki insanı kırabilmesidir. Çok çabuk pişman olur ama iş işten geçmiştir artık. Süre gelen ilişkilerinizde yaptığınız hataları, yeni yılda rafa kaldırmayı başarabilirseniz, muhteşem bir aşk hayatıyla 2018 yılını geçirirsiniz. Sayın Boğa! İdeal aŞk için Egolar çöpe : )

2018 Yılı Boğa Burcu İş Hayatı

Boğalar tam bir işkoliktir. Böyle oldukları içinde iş yerlerinde çok sevilirler. Tek kötü huyları vardır, yanlış yaptıklarını asla kabul etmek istemezler. O muhteşem egoları burada da açığa çıkar. Yöneticileri bu durumu tölere edebilirse, 2018 yılı iş olarak Boğaların en parlak dönemi olacaktır.

2018 Yılı Boğa Burcu Aile Hayatı

Boğalar tam bir aile babası ya da annesidir. Evcimendirler. Evlerinde mutlu olduktan sonra dışarıyla hiçbir bağları olsun istemezler. Evlerine olan bağlılıkları ile 2018 yılında bu burcun insanları harika bir aile hayatına sahip olacaktır. Gözü dışarıda olan Boğalar da kısa sürede hatalarını anlayıp, ailelerine sarılacaktır. Güzel bir aile hayatı 2018 Yılında sizleri bekliyor…

2018 Yılı Boğa Burcu Sağlık Hayatı

Şu iştahın yok mu senin? Boğanın önüne bir kuzuyu kes koy, onu bile yiyecek iştaha sahiptir. Bu iştahı yüzünden de hiçbir zaman kilo probleminden kurtulamaz. Bu sene lütfen yediğinize içtiğinize dikkat edin. Çünkü yıldızınız, bu yıl ufak tefek mide rahatsızlıkları geçireceğinizin habercisi. Yediğinize içtiğinize dikkat etmezseniz çok daha büyük sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. 2018 de az yemek yiyerek sağlığımıza dikkat ediyoruz…

İkizler 2018 Burç Yorumu

Astroloji dünyasının çift karakterli ama enerjisi en yüksek burcudur ikizler. Bu burcun insanı her alanda öncü olabilecek bir zekaya sahiptir. Fakat ikincil yüzleri bazen pozitif yanlarına gem vurabilmektedir. Yinede farklı bir star ışığı olan ikizler insanı, o iki ayrı karakteriyle de toplumda çok sevilir. İkizler burcu insanı için 2018 yılı gerçek anlamda Nirivana'yı yaşayacakları bir yıl olacaktır. O muhteşem ışıklarıyla her alanda muhteşem bir sene onları beklemekte.

2018 Yılı İkizler Burcu Aşk Hayatı

Her zaman söylerim ve söylemekten de vazgeçemem, İkizler insanı karşısında ki bayanı ya da erkeği çok kolay bir şekilde etkileyecek cazibeye sahiptir. Duruşu, konuşması ve ince zekasıyla kısa sürede hoşlandığı insanı kendine aşık eder. Uzun zamandır süre gelen ilişkileri ile önümüzde ki yıl ciddi kulvarlara geçiş yapacaklar. Evlilik, söz, nişan gibi resmiyete dönüşen çok tutkulu aşklar İkizleri bekliyor. Hayatında bir aşk olmayan ikizlerinde bu yıl yüzleri gülecek, çünkü bu yıl ikizlerin aşk yılı olacak. Aşk'a kapınızı kapatmayın ve bu yılın sizin yılınız olacağını sakın unutmayın.

2018 Yılı İkizler Burcu İş Hayatı

Çok çalışkan ve azimli olan İkizler insanı, iş hayatında da başarılı bir yıldan geçecek. Yılın ilk aylarında iş ortamında ufak tefek sorunları olacak ama kısa sürede bu sorunları da aşarak yollarına devam edecekler. İş hayatınızda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, çok fazla hırsa kapılıp çevrenizde ki insanları kırmamak olsun. Çünkü işine kendini kaptıran bir İkizler insanı bazen en yakınlarını bile kırabilir. Bu hatadan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

2018 Yılı İkizler Burcu Aile Hayatı

Bu sene aile yaşamı içinde sizi üzen bazı hadiseler yaşayabilirsiniz. Aşk ve iş hayatı hızlı geçecek olan İkizler insanı ailesini ihmal etmeye meyilli bir yılın içine girecek. Bu yıl ailesinden bazı insanların, anne- baba gibi tepkileriyle karşılaşabilirler. Hayatınızın hızına aile yaşamınızı da entegre ederek seneyi geçirirseniz, aile içi sorunlardan da uzak kalmış olursunuz.

2018 Yılı İkizler Burcu Sağlık Hayatı

Şimdiden sizlere sağlıklı bir yıl diliyoruz. Çok hassas olan ikizler insanı bahar mevsiminde özellikle polenlerden kaynaklı bahar allerjisi yaşayabilir. Özellikle bahar mevsiminde sağlığınıza ve doktor kontrollerinize daha çok özen göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Yengeç 2018 Burç Yorumu

Geçen yıl sağlık, iş ve aile hayatında önemli sınavlar veren Yengeç burçları yeni yılla birlikte daha sakin bir hayata kavuşacak. Çalkantılar ve sorumluluklar yengeç insanını çokça yormuş olacak ki, yeni yılla birlikte daha sakin ve huzurlu bir yaşam için içine kapanmayı tercih ediyor. Bu yıl yengeçlere en güzel müjdemiz onları gerçek anlamda huzurlu bir yıl beklediğini söylemek olacak. Ne istediğini ve özlediğini çok iyi bilen bu burcun insanları sakin bir yaşama kavuştuktan sonrada bu hayatın huzurunu sürecektir.

2018 Yılı Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Tüm hayatlarında huzuru buldukları gibi aşk hayatlarında da bir şeyler yoluna girecektir. Bu yıl yaşayacağınız ilişkilerde karşı cinsten olan insanların sizi çok iyi anladığını ve her şeyden önce size çok iyi bir arkadaş olduklarını göreceksiniz. Yengeç'in ev özlemine, aile özlemine ve içine kapanıklığına saygı duyarak, onunla birlikte yalnızlığına ortak olacak aşklar Yengeçleri bekliyor. Bu sene aşk hayatında sadece huzur sizleri bekliyor.

2018 Yılı Yengeç Burcu İş Hayatı

Sayın yengeç lütfen üzerinde ki miskinliği ve tembelliği bu yıl üzerinden at ve dört elle işlerine sarıl. Maalesef ki bu burcun en kötü huyu, çok tembel olmasıdır. Çalıştığı zaman başaramayacağı hiçbir şey yoktur, fakat tembellikten bir türlü kurtulamadığı için iş hayatlarında iniş çıkışları çok yaşarlar. Üzerlerinde ki tembelliği atarlarsa, bu yıl iş hayatları da çok huzurlu ve bol kazançlı geçecektir.

2018 Yılı Yengeç Burcu Aile Hayatı

Ailesi için yapamayacağı şey olmayan Yengeç insanı, aile hayatında geçen yıllarda yaşadığı çalkantıları bu yılın ilk 3 aylık döneminde yine yaşayacak gibi görünüyor. Ailesine olan düşkünlüğü bazen aile fertlerini boğmakta ve isyana getirmektedir. Onları da kendinizi de yormadan mutlu bir aile yaşamı geçirmek arzuluyorsanız, onların önceliklerine saygı duyun ve baskıcı tavrınızı rafa kaldırın.

2018 Yılı Yengeç Burcu Sağlık Hayatı

Yengeç insanı kışın yine kendini melankoliye teslim ediyor. İçine kapan burç insanlarının kış aylarında çokça depresyon vakalarıyla karşı karşıya geldiklerini gözleyebiliriz. Fakat bu depresyonun en iyi ilacı olan iyi bir dost, mutlaka ki aşk hayatlarında yaşadıkları ilişkiyle kısa sürede tedavi olacaktır. Fakat ileri derece de bir depresyon durumu söz konusuysa lütfen bir doktorun yardımını almaktan çekinmeyin. Bunun dışında sene boyunca çok önemli bir sağlık sorunu yengeçler için görünmemektedir.

Aslan 2018 Burç Yorumu

Şıpsevdi, yüce gönüllü Aslan'ım… Hani hep diyorsun ya, buraların tek hakimi lideri benim diye, bırak bu egoyu. Dünya senin etrafında dönmüyor. Bu bitmek tükenmez, ben bilirim, ben yaparım, ben, ben, ben kaygın insanların senden uzaklaşmasına neden oluyor. Lider olacaksan bile, çıkıp insanların içinde Aslan kral benim demek yerine, ince zeka oyunlarıyla lider olma yolunu izle. Oda mı olmuyor? Bu senede liderliği başka insanlara bırak ve sakin bir hayat sür. Ben duygun yüzünden, sürekli savaş halinde olmaktan yorulmadın mı? Evet Aslanlar çok çekici ve star ışığı olan insanlardır. Fakat bunun yanında yüksek egolarını azcık törpülemeyi başarırlarsa onlar için güzel bir yıl olacaktır.

2018 Yılı Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan denilince ilk akla gelmesi gereken şey; şıpsevdi oluşları ve çok çabuk birini unutup, başka birine gidebilecek potansiyele sahip olmalarıdır. Bu burcun insanları her zaman aşka açık bir yapıya sahiptir. Onun için de bu burçtan birine aşıksanız elinizde tutmakta zorlanabilirsiniz. Eğer ki elinizde tutmak istiyorsanız, sürekli olarak bakımlı ve göz alıcı olmalısınız. Aslan yanındaki insanında en az kendisi kadar dikkat çekici olmasını ister. Bu yıl yeni bir aşk Aslan burcu için görünmemekte. Süre gelen ilişkilerine sahip çıkmaz da şıp sevdilik yapmaya kalkarlarsa seneyi tek başlarına geçirmek zorunda kalabilirler.

2018 Yılı Aslan Burcu İş Hayatı

İş yerinde patronuna ben senin liderinim bakışıyla bakan, sen kimsinde bana emirler veriyorsun diyebilecek cürrete sahip tek burçtur. Bu egonuzu bu sene dizginlemeyi başarabilirseniz, emin olun iş hayatınızda çok güzel günler sizi bekler. İş hayatınızda ki başarınız tamamen ben duygunuzu içinize gömmenizle gerçekleşebilecek bir olgu olacaktır.

2018 Yılı Aslan Burcu Aile Hayatı

Ailenin kıymetli çocuğu Aslanlar. Her ne kadar liderlik vasıfları olsa da, evde aslan kralın baba olduğunu bilirler ve saygıda kusur etmezler. Bundan dolayı da aile içinde sevilen kişiliklerdir. Bu sene için size tek tavsiyemiz, ailenizle daha çok zaman geçirin ve onları ihmal etmeyin…

2018 Yılı Aslan Burcu Sağlık Hayatı

Yemek yemeyi ve yaşamayı çok seven Aslanlara, 2018 yılında sağlık açısından tek tavsiyemiz, hayatlarına mutlaka sporu almaları olacaktır. Kış aylarında yaşamaya meyilli olduğunuz romatizmal kemik ağrılarının bu sayede önüne geçmiş olabilirsiniz. Yaz aylarında küçük bir iç hastalığı görünse de onun dışında sağlıklı bir sene sizleri bekliyor.

Başak 2018 Burç Yorumu

Ömrünü tutumlulukla ve titizlikle tüketen Başak insanına 2018 yılında ki en önemli tavsiyemiz, lütfen artık ipleri biraz gevşetin. Bir insan kendini bu kadar çok sıkarak, sürekli duygularını kontrol altında tutarak nereye kadar yaşayabilir? Evet biliyoruz ki bu şekilde yaşamak sizleri mutlu ediyor ama etrafınıza duvarlar örüyorsunuz ve o duvarların arkasında yalnız kalıyorsunuz. Duvarlarınızı 2018 yılında yıkmaya ne dersiniz? O duvarlar yıkılırsa, 2018 yılı Başaklar için her konuda fırsatlar yılı olabilir.

2018 Yılı Başak Burcu Aşk Hayatı

Kalıplarınızı hiçbir zaman yıkamadığınız için hayatınızda ki insanı çok yoruyorsunuz. Bir anlık asil duruşunuzdan etkilenerek hayatınıza giren partnerler, sizin tutuculuğunuz ve baskınızdan kısa sürede bıkmakta ve kaçacak yer aramakta. Bu işkenceyi ne kendinize nede onlara yapmayın. Aşk hayatınızda bırakın bu yıl sizi her konuda partneriniz yönetsin. İpleri bir kere elinizden bırakmakla otoriteniz sarsılmaz. Sakın ola sakın böyle bir kaygıya kapılmayın.

2018 Yılı Başak Burcu İş Hayatı

İş hayatınızda nirivanaya ulaşacağınız bir yıl sizi bekliyor. İş açmaktan, yeni iş kollarına atılmaktan kesinlikle korkmayın. Bu yıl elinizi attığınız her işte bol kazanım görünüyor. Yapınız gereği o paraları harcamayacak ve biriktireceksiniz, senenin sonunda toplu paranızla bir gayri menkul veya arazi alımı gerçekleştirebilirsiniz. Yeter ki iş hayatınızı çok kasarak kendinize zehir etmeyin.

2018 Yılı Başak Burcu Aile Hayatı

Sessiz, mülayim ve aileye düşkün yapılarıyla, Başaklar evlerin her zaman için temiz çocukları olmuşlardır. Bunun içinde aile içinde her zaman saygı duyulur ve sevilirler. Bu yılda yine aile içinde sevgiye doyacağınız, güzel bir sene sizi bekliyor. Unutmayın ki siz aileniz için her zaman en çok güvendikleri insan olacaksınız.

2018 Yılı Başak Burcu Sağlık Hayatı

Başaklara bu yıl sağlık açısından en önemli tavsiyemiz, cilt sorunları yaşamaya meyilli bir yıldalar. Gerek cilt hastalıkları, gerekse saç dökülmesi sorunu onların canlarını sıkabilir. Bu konularda alternatif Tıptan faydalanmalarını ve Vitamin destekli bir sene geçirmelerini öneriyoruz.

Terazi 2018 Burç Yorumu

Her zaman kendini yenileyen, yaşlanmadık nedir bilmeyen, hayatı, sporu ve hepsinden önemlisi kendini en çok seven burçtur. Sayın Terazi bu kadar çok kendini severken, sıfır egoya sahip olmayı nasıl başarıyorsun? Gerçek anlamda en çok kıskandığım insanlardır Teraziler. Hayatı dolu dolu yaşarlar. Bakımlıdırlar. İnsanların söylediklerini hiçbir zaman çok umursamazlar. Neden mi? Çünkü onlar zaten en güzel, en akıllı, en çekici vs. vs. tüm enlerin kendilerine ait olduğunu bilirler. Enler Kralı ve Kraliçesi seçilse emin olun tüm En'ler terazilerin olur. Geçen bunca çalkantılı ve sıkıntılı yılda Teraziler ne kadar etkilendi? Neredeyse hiç… Çünkü ülke sorunlarıyla ilgilenseler de kendilerini hep mükemmel gördükleri için hiçbir şey onların moralini bozmayı başaramamıştır.

2018 Yılı Terazi Burcu Aşk Hayatı

Bu çekicilik ve işveyle bir Terazinin yalnız kalması düşünülebilir mi? Maalesef üzülerek söylüyorum, 2018 yılında tam olarak yalnız olmasalar da inişli çıkışlı bir aşk hayatı Terazileri bekliyor. Bu iniş çıkışlarda ayrılıkta yaşamaları muhtemel bir sonuç olabilir. Fakat bizim size tavsiyemiz, bu yıl aşk hayatınızda çok hızlı gitmemeniz. Evlilik veya nişan gibi resmiyet dönüşecek ilişkilerden kaçınmanız. Çünkü sıkıntılı bir aşk yılı ne yazık ki sizleri bekliyor…

2018 Yılı Terazi Burcu İş Hayatı

İş hayatınız bu yıl sizi tatmin edecek kazanımlarla geliyor. Her zaman ki gibi çalıştığınız ortamda herkesin sevdiği ve saydığı bir kişilik olmayı başaracaksınız. Buda üstleriniz tarafından taktirle karşılanacak ve hiç beklemediğiniz terfilerle, bir anda en yüksek noktala yükselme şansını yakalayacaksınız. Buda otomatik olarak maaşınıza yansıtılacağı için bol kazanımlı bir sene sizleri bekliyor.

2018 Yılı Terazi Burcu Aile Hayatı

Sevimli Teraziler : ) Her zaman ailenin en sempatik ve en güler yüzlü küçük sevimlileri olmuştur. Yaşları ilerlese dahi onlara herkes evin küçük hanım efendisi veya bey efendisi gibi davranır. Kimse onları kırıp, incitmek istemez. Bu yıl da aile içi sevgileri ve huzurlarıyla, tüm burçları kıskandıracaklar. Terazilere tek tavsiyemiz, aile içi sevgileri onları şımartmasın ve evin diğer fertlerinden kendilerini üstün görmelerine neden olmasın. Egolarınızı sadece bu konuda biraz olsun törpüleyin 

2018 Yılı Terazi Burcu Sağlık Hayatı

Sağlıklı yaşama Teraziler kadar önem veren bir burç daha yoktur. Güzel ve sağlıklı gözükmek onların yaşam kaynaklarıdır. Hastalıktan çok korktukları içinde yemelerine, içmelerine ve sporlarına çok önem verirler. 2018 Yılında da sağlıklı yaşam ilkesiyle sorunsuz bir sene geçirecekler…

Akrep 2018 Burç Yorumu

Akrepler için geçen 2 yıl hem başarısızlıklar, hem de başarıda doyuma ulaştıkları, inişleri ve çıkışları çok olan seneler olmuştur. Kendini her zaman her şeyin önünde tutan Akrep insanına tavsiyem, bu yıl Bencilliklerinizi bir kenara bırakmanız. Dünya sizin yörüngenizde dönmüyor. Evet siz kimseyle muhatap olmazsınız, hep kendi işinizde gücünüzde olursunuz ama unutmayın ki çevrenizde size değer veren insanlar var. O insanları kaybetmek bir gün sizi yalancı dostluklarla baş başa bırakabilir. Hayatınızda sizi gerçekten seven insanlarla, sahte dostlukla size yaklaşanları birbirinden ayırın ve gerçek dostlarınıza hak ettikleri ilgiyi ve saygıyı gösterin…

2018 Yılı Akrep Burcu Aşk Hayatı

Bu yıl Akreplerin aşk yörüngelerinde ciddi ilişkiler gözüküyor. Nişanlı olanlar evlenecek, sevgili olanlarda nişanlanacak. Aldatma meyli olan Akreplere sözümüz, lütfen hayatınızda ki gerçek sevgiyi, günü birlik ilişkiler, anlık zevkler için yaralamayın. Her zaman sırlarınız ve gizli yanlarınız ilişkinin içinde olacaktır. Partneriniz bunu bile bile hayatınıza girse de, onun sadece size ait ve size özel olduğunu unutmayın. Özel olmayan kişilerin, özelinizi yaralamasına da müsaade etmeyin.

2018 Yılı Akrep Burcu İş Hayatı

Zikzaklar çizdiğiniz iş dünyasında, sonunda bir dikiş tutturdunuz. 2017 Yılının sonlarına doğru yakaladığınız başarı trendi 2018 yılında da devam edecek. Çok zeki olan Akrep insanı, nerden hangi işten çok iyi kazanımlar elde edeceğini çok iyi bilir. 2018 Yılında da Akrepler için zirve yolu gözüküyor. Size tek tavsiyemiz, geçmişte yaptığınız hataları yapmayın. Zirveyi gördüğünüz anda yola çıkarken yanınızda olanları unutmayın. O zirvenin aşağı inişinde kendinizi yapa yalnız hissetmek istemiyorsanız, zirvede de sizi seven insanlara sahip çıkın.

2018 Yılı Akrep Burcu Aile Hayatı

Akrepler aile içinde hiçbir zaman anlaşılamadıklarını düşünürler. Çünkü agresif yapılarıyla bazen aile içinde herkesi kırıp dökebilirler. Aile de 2018 yılında huzur istiyorsanız, öncelikle siz kendinize sabırlı olmayı ve aile içinde sevginizi göstermekten çekinmemeyi öğretmelisiniz. Yoksa kaybeden taraf siz olursunuz.

2018 Yılı Akrep Burcu Sağlık Hayatı

Akrepler iş kolik insanlar oldukları için çoğu zaman sağlıklarını göz ardı edebilmekteler. İş hırsına kapılan bir Akrep, açlığı, susuzluğu unutabilir. Tabi bu durumda çok uzun süre sürdüğü zaman sağlık sorunlarını tetikleyebilir. 2018 Yılında işiniz kadar sağlığınıza da özen göstermenizi tavsiye ediyorum. Şimdiden tüm Akrep'lere Sağlıklı Yıllar diliyorum…

Yay 2018 Burç Yorumu

Yüksek enerjinizin yanında ah birazda muziplikten uzak durabilseniz ne iyi olurdu değil mi? Ama yok siz bunu asla başaramazsınız. Her doğru bildiğinizi her yerde insanları kırıp, dökebileceğiniz aklınıza bile gelmeden söylersiniz. Sayın bay, bayan Yay! Size her doğru her yerde söylenmez diye hiç söylenmedi mi? Son birkaç yılın bir beyin muhasebesini yapın, hayatınızdan çıkıp giden insanlara bakın hiç kendinizi eleştiriyor musunuz? Evet her defasında birini kırınca, sonra üzülürsünüz. Fakat iş işten geçer. Lütfen 2018 yılı sizin için yeni bir başlangıç olsun ve insanları kırmamayı öğrenin. Çünkü çevrenizde en yakınlarınız bile bazen bu davranışlarınızdan nasibini almakta.

2018 Yılı Yay Burcu Aşk Hayatı

Yaycığım aşk hayatının iyi yürümesini istiyorsan, partnerini yay gibi germemeyi öğrenmelisin. Evet çok sevimli, şeytan tüyü olan birisin. Cazibenle herkesi etkiliyor ve ilk bakışta kendine aşık edebiliyorsun, lakin kırarken de sınır tanımıyorsun. Hayatında ki insana 2018 yılında hak ettiği değeri verirsen, çok güzel ve özel bir aşk hayatı seni bekliyor. Bırak dünyada neler olduğunu, sen sadece sevdiğin insana odaklan ve kavgadan uzak durarak sevgini yaşamayı öğren. Sürekli küslüklerle bir ilişki yürümez. Onu da kendini de yıpratma.

2018 Yılı Yay Burcu İş Hayatı

Neyse ki iş hayatının içinde çok fazla muziplik yapmıyorsun. İşini ciddiye alan bir yapın var. Buda 2018 yılında kaçınılmaz olarak başarı getirecektir. Fakat bir tek sıkıntı var, oda para tutmasını hiç bilmiyorsun. Senden ricamız, bu sene kazanımlarını bir şeylere yatır. Çünkü bu yıl Yaylar için birikim yılı olarak gözüküyor. Gayrı Menkul veya Borsa gibi alanlara yönelirseniz zararınız olmayacak aksine çok güzel paralar kazanacaksınız.

2018 Yılı Yay Burcu Aile Hayatı

Evin yaramaz çocuğu, bazen yaramazlıklarınıza aileniz bile tahammül edemeyecek ve aile içi tartışmalar yaşayacaksınız. Duygularınızı çok değil, azcık kontrol altına almayı başarırsanız, ailenizde, sizde huzur bulacaksınız. Aile içinde bazı pürüzler bu yıl sizi bekliyor. Sakinliğinizle ve kıvrak zekanızla bu sorunları kısa sürede aşabilecek güce sahipsiniz.

2018 Yılı Yay Burcu Sağlık Durumu

Sağlıklı bir yaşam için alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıkları hayatınızdan çıkartmanızı öneriyoruz. Gece yaşamına düşkünlüğü ile bilinen Yaylara tavsiyemiz, gece uyuyup, gündüz hayatı yaşamalarıdır. Yay burcu insanı için önemli bir sağlık sorunu 2018 yılında gözükmemekte, sadece sağlıklı yaşama ağırlık verirlerse gelecek için çok doğru bir adım atmış olacaklar.

Oğlak 2018 Burç Yorumu

Oğlak burcu insanı, içine kapanık, sezgileri ile yaşayan koruma altına alınması gereken, kendine münhasır şahsiyetlerdir. Bir oğlak insanıyla tartışmaya çalışmayın. Çünkü onlar tartışmayı değil tavır almayı severler. Hatta sessizlikleri ile sizi çileden çıkartabilirler. Geçtiğimiz yıl güzel bir hayat çizgisi yakalayan Oğlaklar için 2018 yılı da ne çok parlak, nede çok kötü geçecek. Orta kıvamda bir 2018 Oğlakları bekliyor. Bizim sizden tavsiyemiz, sorunsuz bir yıl geçirmek için hayata küsmek yerine mücadeleci ruhunuzu ön plana çıkartın ve sorunlarla savaşın…

2018 Yılı Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Duygularını çok fazla belli etmeyen Oğlak burcuyla aşk yaşamak gerçekten çok zordur. Buna rağmen içine kapanık, mağrur duruşu her zaman karşı cinsi etkiler. 2018 Yılında hiç beklemediğiniz bir anda tanışacağınız bir kişi, tüm yaşamınızı değiştirecek. Çekingen tavırlarınızı bir kenara bırakarak, aşkınızı yaşamaya bakın. Çünkü bu kişi ayaklarınızı yerden kesecek. Çok özel bir aşk hayatı 2018 yılında sizi bekliyor. Kim bilir belki de hayatınızın aşkıyla karşılaşacaksınız 

2018 Yılı Oğlak Burcu İş Hayatı

Çalışma enerjisi asla bitmek tükenmek bilmeyen Oğlaklar, bu yıl biraz yorgunluklara yenik düşebilir. Yorgun Oğlaklar doğal olarak iş hayatının içinde de durgunluklar yaşayabilir. Kısa süreli olarak bu yorgunlukları geçirirseniz, iş hayatınız etkilenmeyecektir. Fakat bu yorgunluklar, işten soğumaya kadar giderse işinizden dahi olabilirsiniz. İş hayatına 2018 yılında dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

2018 Yılı Oğlak Burcu Aile Hayatı

İş yaşamında ki olumsuzluklar, aile yaşamanızı da etkileyecek. İşte ki huzursuzluğunuzu aile yaşamanıza çok fazla yansıtmamanızı tavsiye ediyoruz. Ailenizin kıymetli çocuğu olarak, sizin mutsuzluğunuz onlarında mutsuzluğu olacaktır. Biraz soğuk kanlı bir duruşla kısa sürede sorunlarında üstesinde gelebileceksiniz.

2018 Yılı Oğlak Burcu Sağlık Hayatı

Genel olarak 2018 yılında çok büyük sağlık sorunları görünmemekte. Fakat senenin sonuna doğru küçük bir böbrek rahatsızlığı yaşayabilirsiniz. Taş düşürme veya kum dökme gibi bir sorun gözükmekte. Bunun için önlemlerinizi önceden almanızı tavsiye ederiz.

Kova 2018 Burç Yorumu

Entelektüel, çok okuyan, çok yazan ve sanat aşığı, bilim insanı kovalar. Bir çırpıda özelliklerinizi saymakta zorlansak da bütün bunları bünyesinde barındıra bilen dahiler burcu olan kova insanı, kendini insanlığa adamıştır. Nerede sosyal bir aktivite, yardım toplantısı orada mutlaka bir kova vardır. Maddeye hiç önem vermeyen kovalar, zekalarını insanlığa adağı için hep maddi kayıplar yaşar. Para ile bir iş yapmaktansa, sevdiklerine yardım etmeyi, insanlık için bir şeyler yapmayı daha çok önemser. Kovaların bu meziyetleri taktire şayan olsa da kendileri için hep büyük kayıplara yol açmıştır.

2018 Yılı Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova insanıyla, dost ol, arkadaş ol ama aşık olma. Çünkü kova insanı için aşktan çok daha önemli evrensel duygular vardır. Dostunu, arkadaşını, aşkına değişmeyecek tek burçtur. Bundan dolayı da ya çok zik zaklı bir ilişki yaşar, ya da yalnız kalır. 2018 Yılında da kovalar için yine yalnızlık gözükmekte. Gerçi onlar bu durumdan asla rahatsız olmazlar. İlişkinin çoğu zaman sosyal hayatlarına ayak bağı olacağını düşünürler ve yalnızken, dostlarıyla geçirdikleri zamanlarda daha mutlu olurlar.

2018 Yılı Kova Burcu İş Hayatı

Sonunda zincirlerini kırıyorsun Kova insanı. Bu yıl ekonomik açıdan senin yılın olacak. Lütfen çeşmeden su akarken bir yerleri doldur, o paraları da insanlık adına dağıtma. Son birkaç yıldır yaşadığın maddi sıkıntıları aklından hiç çıkartma. Aynı şeyleri yaşamak istemiyorsan, bu yıl biraz olsun birikim yap. Her zaman bu kadar güzel para akışları hayatınızda olmuyor. Ve sizde bu yapı varken de paraya olan alerjinizle kolay kolay böyle güzel paralar kazanamayacağınızı da aklınızdan çıkartmayın.

2018 Yılı Kova Burcu Aile Hayatı

Kovalar kibar insanlardır. Çevrelerinde kimseyi kırmak istemezler. Onun içinde aile içinde kibarlıkları ve bilgelikleriyle her zaman itibar görürler. Bu yılda aile yaşamı içinde hiçbir sorun kovalar için gözükmemekte. Güzel bir senede mutlu bir aile yaşamı bu güzel insanları bekliyor.

2018 Yılı Kova Burcu Sağlık Hayatı

Birkaç yıldır süre gelen hastalıklarınız bu yıl size nefes aldıracak. Çok hassas bir yapıya sahip olan kovalar çok çabuk hastalanır ve uzun bir sürede bu hastalıkların etkisinden kurtulamaz. Son birkaç yılı hastalık sorunlarıyla geçiren kovalara müjdemiz var, bu yıl hiçbir şekilde hastalık gözükmemekte. Süre gelen hastalıklarınız varsa, onlarda bu yıl tedaviyle düzelecek. Sağlık bir 2018 sizleri bekliyor.

Balık 2018 Burç Yorumu

Güzel ve duygusal balıklar… Duygularıyla balıklar kadar yaşayan başka bir burç daha bulamazsınız. Her şeyden alınıp, dünyaya küsebilirler. Küskünlükleri de ağlamadan asla geçmez ama yine de duygusallık onlar kadar kimseye yakışmaz. Bu güzel duygu insanı burcumuz, 2 yıldız astroloji de yıldızları allak bullak eden negatif etkiden nasibini fazlasıyla aldı. Zor sınavlardan, ayrılık ve üzüntülerden geçti. Fakat 2018 yılında düzelen astroloji yıldızlarından bir tanesi de Balıklar. Bu yıl sizi çok mutlu günler ve özel anlar beklemekte.

2018 Yılı Balık Burcu Aşk Hayatı

Duygusal Balık insanı, bir türlü düzene sokamadığı aşk hayatını sonunda düzene sokmayı başarıyor. Onun duygularını ve hassasiyetini anlayacak, romantik dünyasına rehber olacak çok özel bir partnerle çok güzel bir aşk 2018 yılında Balıkları bekliyor.

2018 Yılı Balık Burcu İş Hayatı

Üzgünüm ama hem aşk, hem para hepsini Allah size vermiyor. Bu yıl iş hayatınızda size tavsiyemiz, çalışıyorsanız işinize dört elle sarılmanız. Çünkü iş hayatı yıldızınız çok düşük. Maddi olarak biraz sıkıntılı bir yıl sizi bekliyor. Bu sıkıntıları sadece işinize odaklanarak atlatabilirsiniz.

2018 Yılı Balık Burcu Aile Hayatı

Aile yaşamında uysallıkları ve düşünceli tavırlarıyla her zaman çok sevilen balıkların, tek sıkıntılı yanları çok alıngan olmalarıdır. Bu alınganlıklarını bir kenara bırakmayı başarabilirler ise 2018 yılında çok önemli aile sorunları gözükmemekte.

2018 Yılı Balık Burcu Sağlık Hayatı

Her ne kadar balık burcu da olsanız, yaz aylarında denize dikkat. Çok fazla güneş altında yatmak ve denizde yüzmek cilt hastalıklarına yol açabilir. Yaz aylarında deniz ve havuz mikroplarına dikkat edin. Bunun dışında önemli bir rahatsızlık 2018 yılında sizler için gözükmemekte. 2018 Burç Yorumları