Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Aralık Perşembe 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan sabah saatleri çeşitli gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız ve küçük sorunlar bile canınızın sıkılmasına neden olabilecektir. Sevdiğiniz insanla küçük gerilimler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal açıdan oldukça rahatlayacaksınız ve sabah yaşadığınız sorunları bu saatlerde aşmanız zor olamyacaktır. Duygusal hayatınıza ilişkin küçük de olsa sevindirici gelişmeler olacaktır. Duygusal konularda yeni bir karar alacaksanız akşam üzeri saatlerini tercih etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Güne iş ortamınıza oluşacak bazı tatsızlıklarla başlayabilirsiniz. Bir süreden beri beklediğiniz gelişmelerin olmaması ve iş hayatınıza bağlı sorunlar sizi fazlasıyla sıkacaktır. Üzerinize almış olduğunuz sorumluluklar sizi zorlayabilecektir. Ancak öğleden sonraki saatlerde alacağınız haberler ve iletişimleriniz bazı beklentilerinizin olumlu yönde gelişmesini sağlayacaktır. Günün ikinci yarısında kendinize yeni hedefler koyabilir ve içinde bulunduğunuz şartları akılcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Sabah saatleri maddi konularda temnlinli olmayı tercih etmenize rağmen küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan kurtulmanız zor olmayacaktır.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Sabah saatleri iletişimlerinizde daha esnek olmalısınız ve sorunları gözünüzde fazla büyütmemelisiniz.