Kullanım Koşullarıburcyorumlari.net sitesinin giriş işlemini yapmakla aşağıda verilmiş olunan gizlilik koşulları ile ilgili olarak tüm koşulları kabul etmiş sayılmaktadır. İnternet sitemizde yapılan tüm yayınlar kendi ekibimiz tarafından yapılmakta ve tamamen biz özgü olarak yayınlardır. Her türlü kopya durumunda tüm haklarımız ve hukuki yöne başvuru haklarımız sitemiz burcyorumlar.net sitesine aittir. Site sayfamızı şahsi olarak herhangi bir bilgi aktarımına gerek kalmadan rahatlıkla gezebilir ve istemiş olduğunuz konuda internet sitemize gerekli başvuru işlemlerinizi herhangi bir bilgi vermeden gerçekleştirebilirsiniz.

Siteye giriş yapıldığı zaman günlük burç yorumu, burçlar ile ilgili olarak her türlü özellikleri hakkında bilgiler, yükselen burçlar gibi tüm bilgilere internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde, sitemizden sizlerden ad, soyad, mail, telefon, doğum tarihi, TC Kimlik numarası ve diğer her türlü bilgi kesinlikle 3. şahıslarla ve ya firmalarla paylaşılmayacaktır.

Bu sayede sizlerin de gerekli veritabanı bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmamış olacaktır. İnternet sitemiz yetkilileri dilerlerse, bu konuda bilgiler alma ve kullanma hakkını saklı tutar. İnternet sitemiz burcyorumlari.net sitesinde yayınlanan tüm bilgiler olduğu gibi yayınlanmaktadır.

Kısacası bilgilerin doğruluğu, yanlışı, en verimli bilgilerin olup olmaması gibi herhangi bir sorumluluk siteye atfedilemez.

Bu sebeplerle sitede yazılan bilgilerin bire bir sonuç vermemesi ve ya burçlarla ilgili olarak oluşan yanlışlıklar ve hatalardan dolayı internet sitesi burcyorumlari.net sitesi hiç bir garanti vermemekte ve konu ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Sitenin içerisinde bulunan ekler, bilgiler, site girişleri, Google tarafından ve diğer internet siteleri tarafından eklenmiş olan çerezler gibi bir çok konu ile ilgili olarak ayrıca, virüs yayılma problemleri ile ilgili olarak sitemiz burcyorumlari.net sitesi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu sorumluluk kabul edilmediği gibi, herhangi bir virüs taraması ve ya farklı bir konuda çalışma ile ilgili olarak sorumluluğu da bulunmamaktadır. Bu yüzden de sitemizin bu konular ile ilgili olarak yaşanan sıkıntılar ile ilgili herhangi bir konu yönlendirilemez.

Bu konu ile ilgili olarak sorumluluk kesinlikle sitemiz burcyorumlari.net sitesine ait değildir. Gerek sitemiz burcyorumlari.net sitesi üzerinden verilmiş olan bağlantılar ile ilgili olarak gerekse farklı bir site üzerinden verilmiş olan bağlantılar ile ilgili olarak bu konuda kesinlikle bağlaşık olarak virüslerin bulunması ve konu ile ilgili olarak virüs sıkıntı yaşanmasının hiç bir sorumluluğu sitemize ait değildir. Bu sebeplerle siteye giriş yapanlar da yukarıda yazılı olan tüm maddeleri kabul etmiş ve sorumluluğu almış sayılırlar.

elektroniksigarasepet.com - elektronikesigara.net - vaporesso e sigara - vaporesso revenger - gercekdusukhapi.net - iqosheetsmerkezi.com - büyüler kurtajfiyat.net iqosfiyat.net iskambilfali.net